Prawdziwie rewolucyjna książka

o marketingu i sprzedaży

nieruchomości

Kup Książkę

Praktyczne studium przypadku, jak krok po kroku budować strategię, reklamować oferty i pracować z klientem, aby szybko sprzedawać nieruchomości.

NOWA KSIĄŻKA

Czego dowiesz się

z tej książki

WARTOŚĆ MATERIAŁU

Sprzedaj ofertę, to książka na wskroś praktyczna. Starałem się przekazać rozsądną ilość wiedzy i maksimum efektywnych rozwiązań.

01.

Zrozumieć rynek

Dowiesz się na czym polega różnica między starą a nową sprzedażą, jak budować ofertę i wartość usługi, aby klient chciał zapłacić więcej. Tu i teraz!

02.

Strategia sprzedaży

Poznaj strategię budowania lejka sprzedaży Twojej bazy. Dowiedź się w jaki sposób pracować z modelem 3K i przeprowadzać segmentację portfela ofert nieruchomości, by sprzedawać szybciej i więcej.

03.

Działania marketingowe

Ten rozdział pomoże Ci zwiększać atrakcyjność sprzedażową Twoich ofert. Znajdziesz tu kompendium skutecznych praktyk przygotowania nieruchomości do sprzedaży.

04.

Zarządzanie i reklama

Co w części 4? Jakie są strategie i taktyki reklamy nieruchomości? Jak układać budżet reklamowy?Jak wdrożyć Facebook marketing, wreszcie jakie są podstawowe formaty skutecznej reklamy zewnętrznej?. A na deser - psychologia sprzedaży.

BENEFITY

Nie ma drugiej takiej książki o sprzedaży nieruchomości.

Ta książka to "mięso" codziennej pracy z ofertami nieruchomości. Zawiera wszystko czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w nieruchomościach.

Praktyczne podejście

Zero lania wody. Materiał w 100% oparty jest na praktyce. Książka zawiera liczne przykłady, wskazówki sprzedażowe, rozwiązania stosowane w agencjach nieruchomości.

Sprawdzone rozwiązania

Czytając poznasz wiele rozwiązań (modele pracy z ofertą, narzędzia promocji, techniki sprzedaży, strategie pozyskiwania leadów), które automatycznie zastosujesz w swojej firmie.

Gotowy system

Książka pozwoli Ci od A do Z przeprowadzić proces przygotowania oferty, zwiększenia jej atrakcyjności, promocji online i offline aż do upragnionej sprzedaży.

Najnowsze trendy

Facebook marketing, e-mail marketing, CRM, marketing automation - to nie hasła, które puste przywołuję w książce lecz szczegółowo opisane strategie budowania bazy i sprzedaży nieruchomości.

OD ŚRODKA

Przykłady, których nie spotkasz w żadnej publikacji.

Droga od teorii do praktyki wiedzie przez krainę twórczego działania. Działania marketingowe na ofercie obejmują aktywności bezpośrednio związane z daną nieruchomością. To swojego rodzaju przedsprzedaż, której celem jest przygotowanie produktu do wystawienia na „targu”. Co więcej, działania marketingowe to umiejętnie zaplanowana podróż klienta przez Twoją ofertę. Tak zwana customer journey map, która daje Ci wiedzę, co jest najważniejsze dla klienta i jak skutecznie do niego docierać.

POBIERZ BEZPŁATNY ROZDZIAŁ

OPINIE

Czytali i polecają

W swojej publikacji autor przeprowadza czytelnika przez aktywności, które należy podjąć, aby sprzedać nieruchomość. Jak budować wizerunek nieruchomości, jak monitorować efektywność działań reklamowych, jak planować budżet marketingowy na promocję – to zagadnienia, które pomogą w efektywnym zarządzaniu sprzedażą nieruchomości.

AGNIESZKA DĄBROWSKA

DYREKTOR FRANCZYZY

FREEDOM NIERUCHOMOŚCI

Kolejna - po Marce agenta - obowiązkowa pozycja na biurku każdego agenta i właściciela biura nieruchomości. Duża dawka praktycznych porad popartych solidną porcją teorii i wytłumaczenia mechanizmów, które przekładają teorię na praktykę. Jasny przejrzysty układ powoduje, że książkę można potraktować jako swoisty podręcznik. W naszej firmie stanie się lektura obowiązkową zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych agentów.

PREZES ZARZĄDU

BONUS NIERUCHOMOŚCI

WOJCIECH WALASIK

Marketing buduje sprzedaż, a ta jest jednym z najważniejszych kanałów komunikacyjnych. Obie dziedziny przenikają się, a od osób pracujących w tych obszarach wymaga się coraz bardziej zróżnicowanych umiejętności. Łukasz łączy te tematy, pokazując, iż podstawą obu jest zrozumienie motywacji oraz sposobu myślenia klienta. Jest to z pewnością nieodzowny, kompleksowy elementarz na temat sprzedaży i marketingu w obszarze nieruchomości.

MARKETING MENAGER

NIERUCHOMOSCI-ONLINE.PL

KAROLINA KŁUJSZO

Partnerzy wydania

kup książkę i zacznij pracować nad swoim portfelem ofert, aby sprzedawać więcej nieruchomości

unikalna książka w wersji papierowej

zakładka do książki

format A5: 145 x 205 mm

49,99 zł

Kupuję teraz

koszt wysyłki 13,99 zł

300 stron, papier 90 g

STANDARD

koszt wysyłki 13,99 zł

Kupuję teraz

kup #jedynytaki pakiet, dzięki któremu nauczysz się autopromocji oraz poznasz sposoby na szybką sprzedaż nieruchomości

89 zł

PREMIUM

Książka - Sprzedaj ofertę

Książka - Marka agenta

Ebook - Skuteczne opis nieruchomości

Ebook - Podstawy personal brandingu

zakładka do książki

Zarabiaj ponadprzeciętnie wykorzystując sprawdzone strategie marketingu i sprzedaży nieruchomości

O autorze

Łukasz Kruszewski - praktyk marketingu nieruchomości. Prelegent na konferencjach branżowych, pośrednik, filozof i szkoleniowiec. Specjalizuje się w strategii marketingowej i personal brandingu.


Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunkach gospodarka przestrzenna, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i filozofia. Uczestnik programu CIM - Chartered Institute of Marketing oraz Szkoły Marketingu Interaktywnego na SAR. Z branżą nieruchomości i marketingu związany od 2008 roku.


Dyrektor ds. marketingu Freedom Nieruchomości. Zdobywał doświadczenie, pracując jako agent nieruchomości, prowadząc własne biuro, współpracując z agencjami marketingowymi oraz koordynując realizację projektów unijnych, m.in. w branży nieruchomości i finansów. Autor książki „Marketing nieruchomości. Home branding praktycznie” oraz partner „Praktyka Brandingu”. Współorganizator i organizator pierwszych dwóch edycji RECAMP. Współzałożyciel Klubu Marketerów Nieruchomości. Zaradny mąż i ojciec. Olsztynianin przez zasiedzenie i uwielbienie.

BIOGRAFIA

W sprawie zamówień

Napisz jeśli chcesz zamówić więcej egzemplarzy albo porozmawiać o współpracy (szkolenie, wystąpienie, konsultacje)

Pobierz bezpłatny rozdział

Otrzymaj spis treści oraz rozdział pt. Psychologia sprzedaży

2019 Łukasz Kruszewski. All rights reserved.